Pannónia Challenge Tour eredmények

A verseny rendezője: Pannónia Golf & Country Club

Szabályok: A verseny az R & A Rules Limited szabályai, a Magyar Golf Szövetség Versenyszabályzata, valamint a Pannonia Golf & Country Club helyi szabályainak megfelelően kerül megrendezésre.
A verseny helyszíne: Pannonia Golf & Country Club, 8087, Alcsútdoboz, Máriavölgy.
A verseny időpontjai, a sorozat kiértékelése:

Masters
1 480 11 120
2 416 12 104
3 368 13 88
4 320 14 80
5 280 15 72
6 240 16 64
7 208 17 56
8 184 18 48
9 160 19 40
10 136 20 32

2019-ban a Pannonia Challenge Tour 3 ranglista versenyből és a Pannónia Masters Klubbajnokságból áll majd, fordulónkénti – és a szezon végén összesített díjazással. A Pannónia Masters egy fordulónak számít, a két versenynap és a stroke versenyforma miatt magasabb megszerezhető pontszámmal, mint az első 3 forduló stableford játékai esetében.

A sorozat összesített díjazása a versenyzők legjobb 3 fordulóban elért pontszámai alapján történik.

Fordulók 1-3.
1 300 11 75
2 260 12 65
3 230 13 55
4 200 14 50
5 175 15 45
6 150 16 40
7 130 17 35
8 115 18 30
9 100 19 25
10 85 20 20
  1. 2019.04.27. Ranglista verseny
  2. 2019.06.15. Kempinski Ranglista verseny
  3. 2019.09.01. Bentley-Breitling-Barnes Ranglistaveseny
  4. 2019.09.21-22. Pannónia Masters Klubbajnokság

Nevezési határidő: A nevezés a versenyfordulót megelőző napon 12.00 óráig adható le a Pannonia Golf & Country Club recepcióján személyesen, vagy telefonon.

A nevezési díj tartalmazza a versenyen és a díjkiosztón való részvételt, a versenyzők számára verseny utáni étkezést, és a nyereményeket.

Résztvevők: Bármely hazai és külföldi klub amatőr tagja, igazolt max. 36 hendikeppel kategóriánkénti besorolás alapján. Túljelentkezés esetén a Versenybizottság az alacsonyabb hendikeppű jelentkezőket részesíti előnyben.

Kategóriák: Bruttó kategória EHCP  -36

Nettó férfi “A” kategória: EHCP  -12,0

Nettó férfi “B” kategória: EHCP   12,1- 36

Nettó Junior kategória: EHCP  -36

Nettó Női kategória: EHCP – 36

A verseny játékformája: stableford 18 szakaszon, illetve stroke play 2*18 szakaszon (Masters)  HCP  minősítő versenykörökben.

A verseny indítása: A Pannonia Golf & Country Club 18 szakaszos, par 72-es pályáján, a versenybizottság által meghatározott formában.

Elütő: mindenki az életkornak és nemének megfelelő, standard elütőkről indul.

Eredményhirdetés: a verseny befejezését követő 1 órán belül.

Versenybizottság: Szeberényi Máté, Jakobi András

Golfkocsi használata: A  Magyar Golf Szövetség versenyszabályzatának 21-es pontja szerint.

Pontegyenlőség a sorozaton: Pontszámok együttállása esetén az utolsó figyelembe vett fordulókban elért magasabb pontszám dönt a helyezés sorsáról. Amennyiben az együttállás továbbra is fennáll a figyelembe vett fordulókon elért magasabb bruttó stableford pont, illetve ezt követően sorsolás dönt a helyezés sorsáról.


A Versenybizottság a változtatás jogát fenntartja!

Bruttó

1 Rózsa Dávid 1000
2 Kovács Alex 671
3 Závaczki Bálint 600
4 Meznerics Gergely 583
5 Batta Krisztina 510
6 Stöllinger Viktor 415
7 Horváth Péter 390
8 Nguyen Ba Ngoc 370
9 Müller Ralph 364
10 Benke Ákos 350
11 Sárközi Richard 305
12 Fülöp Gergő 294
13 Zilahy Csaba 280
14 Gratzl Ferenc 270
15 Hatvári Árpád 270
16 Vuong Hoang Huyen 260
17 Zsoldos Botond 232
18 Krämer András 225
19 Bui Quang Minh 208
20 Kemény Kevin 200
21 Somogyi Bence 200
22 Kokol Ferenc 185
23 Briglovics Gábor 180
24 Bohács Zsolt 179
25 Rádonyi Kristóf 171
26 Koller György 163
27 Huang Chen Song 120
28 Berkenyei Daniella 115
29 Czernecki Laura Panna 100
30 Jaczkovics Emma Éva 100
31 Baldauf László 80
32 Stefan Schütter 80
33 Lu Xingmin 72
34 Hong Yu Wang 56
35 Bui Thanh Phuong 48
36 Lu Henry 45
37 Szalay Attila 40
38 Koharek Anna 40
39 Mutsy Péter 40
40 Sátori Ferenc 35
41 Csiki Péter 35
42 Véh Balázs 30
43 Zhang Cheng Zuo 30
44 Magyar Krisztián 25
45 Hideg János 20
46 Lajos Gyula 20
47 B. Kiss Gergely 20
48 Kiss Polett Karolina 20
49 Dong Ming Wang 20
50 Wynn Mike 20

Nettó férfi A

1 Rózsa Dávid 755
2 Nguyen Ba Ngoc 598
3 Horváth Péter 525
4 Kokol Ferenc 520
5 Stefan Schütter 416
6 Meznerics Gergely 410
7 Hatvári Árpád 504
8 Bui Quang Minh 395
9 Zsoldos Botond 388
10 Gratzl Ferenc 375
11 Briglovics Gábor 360
12 Bui Thanh Phuong 354
13 Vuong Hoang Huyen 300
14 Bakonyi Zoltán 285
15 Zilahy Csaba 280
16 Bohács Zsolt 275
17 Müller Ralph 247
18 Szalay Attila 230
19 Rádonyi Kristóf 228
20 Wynn Mike 200
21 Sátori Ferenc 190
22 Hideg János 175
23 Töröcsik Attila 175
24 Lajos Gyula 175
25 Tim Hulzebos 171
26 Bui Gia Thanh 162
27 Toma Imre 150
28 Zhou Hai 130
29 Bozsaky Márk 130
30 Baldauf László 125
31 Koller György 121
32 Krämer András 108
33 Dudás Károly 104
34 Ifj. Csiki Péter 100
35 Huszti György 85
36 Weng Jin Xing 80
37 Wieser Jürgen 75
38 Magyar Krisztián 65
39 Csiki Péter 40
40 Zombori Dániel 35
41 Dong Ming Wang 30
42 Bernhardt Tibor 20

Nettó férfi B

1 Hong Yu Wang 591
2 Huang Chen Song 510
3 B. Kiss Gergely 452
4 Zhang Jiongwei 435
5 Rozman Péter 390
6 Wang Shaoshan 385
7 Luu Manh Hung 368
8 Tran Manh Cuong 332
9 Wang Dong Hui 330
10 Véh Balázs 315
11 Zhang Cheng Zuo 300
12 Stofa György 300
13 Chen Hui 300
14 Lu Xingmin 280
15 Kükedi Bálint 260
16 Ji Gao Jun 260
17 Károly Áron Nimród 255
18 Lajos Gyula 231
19 Zsimán József Alpár 230
20 Wang Feng 208
21 Doan Nang Khanh 205
22 Koplányi Tibor 200
23 Li Wentao 184
24 Nagy Csaba 180
25 Schatz Balázs 175
26 Szakszon József 175
27 Juhász Sándor 150
28 Reska János 136
29 Bodnár Viktor 130
30 Gratzl Ferenc 115
31 Qin Dao Qiang 110
32 Do Van Tu 104
33 Fodor Tamás 100
34 Máthé István 100
35 Jaczkovics László 88
36 Ádány Tamás 85
37 Németh Attila 85
38 Nguyen Le Dung 80
39 Boros Roland 75
40 Vu Quy Duong 75
41 Xu Dong Yin 64
42 Zsoldos Zsolt 60
43 Pákay Barnabás 60
44 Bognár László 55
45 Kürti Péter 55
46 Kovács György 50
47 Németh Gábor 50
48 Le Quoc Bao 50
49 Xie Kelvin 48
50 Csizmadia Ákos 45
51 Pacziga István 45
52 Dala Soma 40
53 Malatyinszki Tamás 40
54 Csepregi Csegő 40
55 Rózsavölgyi János 35
56 Vargha András 30
57 Nagy Szabolcs Erik 20
58 Tóth János 20
59 Szűcs László 20

Junior kategória

1 Kovács Alex 846
2 Sántha Laura 680
3 Mutsy Péter 588
4 Benke Ákos 525
5 Carroll Benjamin 470
6 Koharek Anna 405
7 Stöllinger Viktor 385
8 Behán Attila 368
9 Fülöp Gergő 349
10 Stern Lea Sára 345
11 Károly Ádám 305
12 Földházi-Nagy Petra 300
13 Novák Botond 285
14 Nico Schütter 280
15 Williams Jaxson 260
16 Ádány Balázs 260
17 Lu Henry 230
18 Somogyi Bence 200
19 Sántha Ádám 185
20 Czernecki Laura Panna 175
21 Závaczki Bálint 160
22 Berkenyei Daniella 155
23 Sárközi Richard 155
24 Kemény Kevin 140
25 Lehoczky Fanni 140
26 Ádány Lóránt 130
27 Jaczkovics Emma Éva 125
28 Zsimán Lebovics Zénó 100
29 Zilahy Dániel 95
30 Szántó Sára 65
31 Stanislaw Potocki 50
32 Hideg Ádám 35
33 Földházi-Nagy Zsófia 25

Női kategória

1 Kecskés Kornélia 736
2 Krénusz Andrea 684
3 Erdei Éva 681
4 Tran Le Chinh 655
5 Batta Krisztina 628
6 Luu Thi Thu Huong 510
7 Nguyen Thi Oanh 470
8 Polyvás Szilvia 420
9 Movik Gabriella 403
10 Do Thanh Trang 320
11 Lex Annamária 310
12 Sajner Zsuzsanna 305
13 Kiss Polett Karolina 280
14 Wieser-Takács Zsuzsa 280
15 Csomor Csilla 260
16 Sándor Virág 230
17 Sam Kim Anh 200
18 Vu Fanny 175
19 Kaincz Katalin 175
20 Turkovics Ilona 170
21 Nagy Réka 150
22 Ngoc Anh Luong Thi 130
23 Truong Thuc Anh 115
24 Hoang Thu Dung 100
25 Palotásné Horváth Zsuzsanna 100
26 Hoang Thu Trang 35
27 Marián Linda 25