Pannónia Challenge Tour eredmények

A verseny rendezője: Pannónia Golf & Country Club

Szabályok: A verseny az R & A Rules Limited szabályai, a Magyar Golf Szövetség Versenyszabályzata, valamint a Pannonia Golf & Country Club helyi szabályainak megfelelően kerül megrendezésre.
A verseny helyszíne: Pannonia Golf & Country Club, 8087, Alcsútdoboz, Máriavölgy.
A verseny időpontjai, a sorozat kiértékelése:

Masters
1 480 11 120
2 416 12 104
3 368 13 88
4 320 14 80
5 280 15 72
6 240 16 64
7 208 17 56
8 184 18 48
9 160 19 40
10 136 20 32

2019-ban a Pannonia Challenge Tour 3 ranglista versenyből és a Pannónia Masters Klubbajnokságból áll majd, fordulónkénti – és a szezon végén összesített díjazással. A Pannónia Masters egy fordulónak számít, a két versenynap és a stroke versenyforma miatt magasabb megszerezhető pontszámmal, mint az első 3 forduló stableford játékai esetében.

A sorozat összesített díjazása a versenyzők legjobb 3 fordulóban elért pontszámai alapján történik.

Fordulók 1-3.
1 300 11 75
2 260 12 65
3 230 13 55
4 200 14 50
5 175 15 45
6 150 16 40
7 130 17 35
8 115 18 30
9 100 19 25
10 85 20 20
  1. 2019.04.27. Ranglista verseny
  2. 2019.06.15. Kempinski Ranglista verseny
  3. 2019.09.01. Bentley-Breitling-Barnes Ranglistaveseny
  4. 2019.09.21-22. Pannónia Masters Klubbajnokság

Nevezési határidő: A nevezés a versenyfordulót megelőző napon 12.00 óráig adható le a Pannonia Golf & Country Club recepcióján személyesen, vagy telefonon.

A nevezési díj tartalmazza a versenyen és a díjkiosztón való részvételt, a versenyzők számára verseny utáni étkezést, és a nyereményeket.

Résztvevők: Bármely hazai és külföldi klub amatőr tagja, igazolt max. 36 hendikeppel kategóriánkénti besorolás alapján. Túljelentkezés esetén a Versenybizottság az alacsonyabb hendikeppű jelentkezőket részesíti előnyben.

Kategóriák: Bruttó kategória EHCP  -36

Nettó férfi “A” kategória: EHCP  -12,0

Nettó férfi “B” kategória: EHCP   12,1- 36

Nettó Junior kategória: EHCP  -36

Nettó Női kategória: EHCP – 36

A verseny játékformája: stableford 18 szakaszon, illetve stroke play 2*18 szakaszon (Masters)  HCP  minősítő versenykörökben.

A verseny indítása: A Pannonia Golf & Country Club 18 szakaszos, par 72-es pályáján, a versenybizottság által meghatározott formában.

Elütő: mindenki az életkornak és nemének megfelelő, standard elütőkről indul.

Eredményhirdetés: a verseny befejezését követő 1 órán belül.

Versenybizottság: Szeberényi Máté, Jakobi András

Golfkocsi használata: A  Magyar Golf Szövetség versenyszabályzatának 21-es pontja szerint.

Pontegyenlőség a sorozaton: Pontszámok együttállása esetén az utolsó figyelembe vett fordulókban elért magasabb pontszám dönt a helyezés sorsáról. Amennyiben az együttállás továbbra is fennáll a figyelembe vett fordulókon elért magasabb bruttó stableford pont, illetve ezt követően sorsolás dönt a helyezés sorsáról.


A Versenybizottság a változtatás jogát fenntartja!

Bruttó

1 Závaczki Bálint 600
2 Rózsa Dávid 520
3 Stöllinger Viktor 415
4 Benke Ákos 350
5 Ifj. Sárközi Richard 305
6 Zilahy Csaba 280
7 Gratzl Ferenc 270
8 Vuong Hoang Huyen 260
9 Kovács Alex 255
10 Hatvári Árpád 230
11 Batta Krisztina 230
12 Fülöp Gergő 230
13 Müller Ralph 225
14 Meznerics Gergely 215
15 Zsoldos Botond 200
16 Somogyi Bence 200
17 Kemény Kevin 200
18 Kokol Ferenc 185
19 Briglovics Gábor 180
20 Dr. Horváth Péter 150
21 Berkenyei Daniella 115
22 Jaczkovics Emma 100
23 Czernecki Laura Panna 100
24 Baldauf László 80
25 Bohács Zsolt 75
26 Koller György 75
27 Krämer András 65
28 Nguyen Ba Ngoc 50
29 Lu Henry 45
30 Koharek Anna 40
31 Szalay Attila 40
32 Mutsy Péter 40
33 Ifj. Csiki Péter 35
34 Rádonyi Kristóf 35
35 Sátori Ferenc 35
36 Zhang Chen Zuo 30
37 Véh Balázs 30
38 Magyar Krisztián 25
39 B. Kiss Gergely 20
40 Mike Wynn 20
41 Lajos Gyula 20
42 Kiss Polett Karolina 20
43 Dong Ming Wang 20
44 Hideg János 20

Nettó férfi A

1 Kokol Ferenc 520
2 Hatvári Árpád 480
3 Gratzl Ferenc 375
4 Briglovics Gábor 360
5 Zsoldos Botond 340
6 Vuong Hoang Huyen 300
7 Horváth Péter 285
8 Bakonyi Zoltán 285
9 Zilahy Csaba 280
10 Rózsa Dávid 275
11 Szalay Attila 230
12 Nguyen Ba Ngoc 230
13 Wynn Mike 200
14 Sátori Ferenc 190
15 Hideg János 175
16 Lajos Gyula 175
17 Töröcsik Attila 175
18 Müller Ralph 175
19 Bui Thanh Phuong 170
20 Bui Gia Thanh 130
21 Bozsaky Márk 130
22 Meznerics Gergely 130
23 Zhou Hai 130
24 Baldauf László 125
25 Bohács Zsolt 115
26 Ifj. Csiki Péter 100
27 Huszti György 85
28 Wieser Jürgen 75
29 Bui Quang Minh 75
30 Koller György 65
31 Magyar Krisztián 65
32 Zombori Dániel 35
33 Tim Hulzebos 35
34 Toma Imre 30
35 Dong Ming Wang 30
36 Bernhardt Tibor 20
37 Rádonyi Kristóf 20
38 Krämer András 20

Nettó férfi B

1 B. Kiss Gergely 420
2 Wang Dong Hui 330
3 Véh Balázs 315
4 Zhang Cheng Zuo 300
5 Stofa György 300
6 Chen Hui 300
7 Wang Shaoshan 265
8 Ji Gao Jun 260
9 Tran Manh Cuong 260
10 Kükedi Bálint 260
11 Károly Áron Nimród 255
12 Zsimán József Alpár 230
13 Koplányi Tibor 200
14 Nagy Csaba 180
15 Szakszon József 175
16 Hong Yu Wang 175
17 Schatz Balázs 175
18 Lajos Gyula 175
19 Juhász Sándor 150
20 Rozman Péter 150
21 Bodnár Viktor 130
22 Gratzl Ferenc 115
23 Zhang Jiongwei 115
24 Qin Dao Qiang 110
25 Fodor Tamás 100
26 Máthé István 100
27 Ádány Tamás 85
28 Németh Attila 85
29 Vu Quy Duong 75
30 Boros Roland 75
31 Pákay Barnabás 60
32 Bognár László 55
33 Kürti Péter 55
34 Le Quoc Bao 50
35 Németh Gábor 50
36 Kovács György 50
37 Pacziga István 45
38 Doan Nang Khanh 45
39 Csizmadia Ákos 45
40 Malatyinszki Tamás 40
41 Csepregi Csegő 40
42 Dala Soma 40
43 Rózsavölgyi János 35
44 Vargha András 30
45 Huang Chen Song 30
46 Zsoldos Zsolt 20
47 Tóth János 20
48 Nagy Szabolcs Erik 20
49 Szűcs László 20

Junior Kategória

1 Kovács Alex 560
2 Benke Ákos 525
3 Mutsy Péter 410
4 Koharek Anna 405
5 Stöllinger Viktor 385
6 Stern Lea Sára 345
7 Károly Ádám 305
8 Földházi-Nagy Petra 300
9 Williams Jaxson 260
10 Ádány Balázs 260
11 Lu Henry 230
12 Somogyi Bence 200
13 Sántha Laura 200
14 Czernecki Laura Panna 175
15 Fülöp Gergő 165
16 Závaczki Bálint 160
17 Berkenyei Daniella 155
18 Sárközi Richard 155
19 Carroll Benjamin 150
20 Kemény Kevin 140
21 Lehoczky Fanni 140
22 Ádány Lóránt 130
23 Jaczkovics Emma Éva 125
24 Zsimán Lebovics Zénó 100
25 Zilahy Dániel 95
26 Szántó Sára 65
27 Stanislaw Potocki 50
28 Novák Botond 45
29 Hideg Ádám 35
30 Sántha Ádám 25
31 Földházi-Nagy Zsófia 25

Női kategória

1 Kecskés Kornélia 600
2 Krénusz Andrea 500
3 Lex Annamária 310
4 Sajner Zsuzsanna 305
5 Erdei Éva 305
6 Kiss Polett Karolina 280
7 Wieser-Takács Zsuzsa 280
8 Polyvás Szilvia 260
9 Csomor Csilla 260
10 Batta Krisztina 260
11 Luu Thi Thu Huong 230
12 Sándor Virág 230
13 Nguyen Thi Oanh 230
14 Sam Kim Anh 200
15 Movik Gabriella 195
16 Vu Fanny 175
17 Tran Le Chinh 175
18 Kaincz Katalin 175
19 Turkovics Ilona 170
20 Nagy Réka 150
21 Ngoc Anh Luong Thi 130
22 Truong Thuc Anh 115
23 Palotásné Horváth Zsuzsanna 100
24 Hoang Thu Dung 100
25 Hoang Thu Trang 35
26 Marián Linda 25