Sikeresen szerepeltek junior akademistáink a hétvégén

A Magyar Golf Szövetség soron következő ranglista versenyének a tatai Old Lake Golf Club adott otthont, ahol a férfi bruttót Rózsa Dávid, míg a női bruttó kategóriát Vadkerti Adél nyerte meg összesen 72-72 ütéssel! Gratulálunk!

Bruttó junior fiú győztes Závaczki Bálint, a második Somogyi Bence lett. A junior nettó kategóriában Földházi-Nagy Zsófia a második helyen ért célba! Bravó!

Tegnap került lebonyolításra a Junior Tour IV. fordulója Pestszentlőrincen, a St.Lőrinc Golf Club-ban.
A lány U18 győztese Kiss Polett Karolina, a lány U14 második Szántó Sára lett! A legkisebbeknél a fiú U10-es kategóriában a dobogó harmadik fokára Garcon Nathan állhatott fel!

Gratulálunk Gyerekek és sok sikert kívánunk a jövő héten megrendezésre kerülő Magyar Bajnokságra!