Kemény próbatétel és újabb Pannóniás sikerek az V. Magyar Mid-Amatőr Nyílt Bajnokságon

A Zalacsányban megrendezett három napos stroke play bajnokságra 104 játékos adta le jelentkezését. Az első két napon többé-kevésbé ideális körülmények között zajlott a játék,azonban az előrejelzésnek megfelelően vasárnapra az izgalmak mellé megérkezett az eső, hatalmas szél kíséretében. Sokak még féltávnál sem jártak,mikor a játszhatatlan körülmények miatt felfüggesztették a játékot, ez igencsak megtizedelte a mezőnyt. A hajrára a legkitartóbbak és az esélyesek ragadtak csak ütőt, végül elképesztő izgalmak közepette Zilahy Csaba egy ütéssel előzte meg az idei szezon legstabilabb Pannóniás játékosát, Meznerics Gergelyt, míg harmadiknak a szintén Pannóniás Krämer András futott be. A hölgyeknél Klubunk női csapatának kapitánya, a három napon keresztül kiegyensúlyozott, szép játékot nyújtó Kecskés Kornélia megérdemelten szerezte meg élete első bajnoki címét Klubtársai, Oravecz Orsolya és Dr. Erdei Éva előtt.

Nettó értékelésben Koppány Krisztián ötödik, Luu Thi Thu Huong pedig második helyen fejezte be a versenyt.

Gratulálunk a győzteseknek és mindenkinek,aki teljesítette a 3 kört, olykor embertpróbáló körülmények között is, továbbá köszönjük mind a 25 Pannóniás játékosnak, hogy Klubunk színeiben álltak elütőre az év egyik legrangosabb versenyén!