Csányi Olivér és Vadkerti Adél a 2017-es Magyar Bajnok!

Az első két napi kiemelkedő játékának köszönhetően Csányi Olivér 4 ütés előnnyel várhatta a mindent eldöntő vasárnapi 18 szakaszt. Meggyőzően kezdett, ám a pálya közepéhez érkezve előnye 1 ütésre olvadt, de érett játékkal és az egyre növekvő nyomást tökéletesen kezelve végül magabiztos, 4 ütéses győzelmet aratott az Old Lake Golf Clubban megrendezett 57. Magyar Amatőr Bajnokságon, ezzel megszerezve hőn áhított első felnőtt bajnoki címét. Második helyen a Balaton Golf Club színeiben versenyző junior válogatott Greff Bálint végzett, míg harmadikként az egész évben remekül szereplő, az utolsó napon nagyot játszó, szintén Pannóniás Meznerics Gergely végzett.

A hölgyeknél a második napot követően egyértelmű volt, hogy az idei bajnoki cím csak Vadkerti Adélé lehet, Adél pedig ennek eleget téve elsöprő győzelmet aratott! Második helyen Klubunk színeiben Nagy Klára, míg harmadik helyen a 2015-os bajnok, Briglovics Boróka végzett.

A Bajnokság 91 fős mezőnyéhez 33 játékost adott Klubunk, köszönjük minden Pannóniásnak, aki az 54 szakaszt végigjátszva vett részt a szezon egyik legrangosabb versenyén!

#

#